KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem naturopatą, zielarzem, dietetykiem medycyny chińskiej oraz trenerem rozwoju osobistego. Od 16-tego roku życia interesuję się sztukami walki (judo, karate, aikido, Kung Fu Ving Tsun), medycyną naturalną i chińską.

Moje główne motta życiowe:
"ŻEBY COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU,
TRZEBA COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU."

Marek Kostecki

W 2016 roku poznałem podstawy zielarstwa i dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jestem absolwentem szkoły medycyny naturalnej dra Ryszarda Grzebyka w Academy of Natural Health.

Dzięki nauce w tej szkole nie tylko zdobyłem dodatkową wiedzę, ale również poukładałem sobie całą zdobytą do tej pory wiedzę. Nawet napisałem specjalny program komputerowy, który jest pomocny w badaniu według medycyny chińskiej i w dobieraniu odpowiednich ziół.

W czerwcu 2021 roku miałem okazję poznać wspaniałego lekarza Pana dra Jana Pokrywkę, od którego trochę nauczyłem się m.in. jak dobierać do terapii punkty akupunktury.

Nadal wszędzie gdzie tylko się da studiuję stare sprawdzone metody medycyny ludowej i naturalnej.

Pisząc artykuły i książkę “Jak żyć świadomie i w zdrowiu. Wszystko co należy wiedzieć” czy nagrywając filmy edukacyjne, kładę ogromny nacisk na prostotę i na logikę przekazywanej wiedzy.

"TYLKO KAŻDA METODA, KTÓRA DZIAŁA JEST DOBRA."

Dyplom szkoły medycyny naturalnej Academy of Natural Health dra Ryszarda Grzebyka